Контент-маркетинг та тренінг

Інститут нових медіа – це консалтингове агентство, яке пропонує своїм клієнтам послуги з контент-маркетингу та різноманітні тренінгові послуги.

Наші клієнти

Ми працюємо з компаніями та організаціями, які зацікавлені у створенні якісного, сучасного та ефективного контенту, який вони пропонують своїм споживачам та партнерам. Серед наших клієнтів – українські неурядові організації, міжнародні донорські організації, приватні компанії з України та інших країн. Наші замовники досягають різних цілей – хтось залучає нових клієнтів, а хтось хоче підвищити рівень ознайомлення з брендом чи підвищити довіру до себе. І якісний контент дозволяє досягти цих та десятки інших цілей.

Експерти

Керівник агентства і головний консультант Сергій РАЧИНСЬКИЙ багато років працює у сфері розробки, редагування, просування та створення цифрових продуктів та онлайнових сервісів.

Працюємо разом

Наше агентство працює не так, як інші. Ми не продаємо послуги погодинно, не розробляємо різнокольорові презентації, не очікуємо від клієнтів заповнених анкет на багатьох сторінках. Ми концентруємося на вивченні потреб вашої аудиторії. Ми працюватимемо разом з вами над вирішенням нагальних проблем ваших користувачів, клієнтів, партнерів. Ваші клієнти будуть завжди у центрі уваги наших спільних цифрових проектів та сервісів. Ми знаємо і завжди пам’ятаємо, що контент – це будь-яке повідомлення, адресоване вашій аудиторії.

Щоб дізнатися більше про наші можливості і про те, як ми могли б працювати разом, напишіть нам за адресою editor@newmedia.in.ua